Więcej o firmie Filar, NIP 9511146146

                                

Nazywam się Marek Szpunar. Założyłem firmę Filar posiadając ponad 23 letnie, managerskie doświadczenie pracy w korporacjach na różnych stanowiskach. Realizowałem wtedy liczne projekty m.in. związane z rynkiem poligraficznym i papierniczym, wdrażaniem systemów ERP, zarządzaniem drukarnią, uczestnictwem w międzynarodowych projektach korporacyjnych, zarządzaniem administracją firmy ponad 400 osobowej, komercjalizacją powierzchni biurowych. Obecnie korzystam ze swoich doświadczeń prowadząc własną firmę. Dbam o satysfakcję klientów, zadowolenie pracowników i rozwijajam dynamicznie firmę. Od września 2014 skoncentrowałem się głównie na wykonywaniu usługi kompleksowego sprzątania oraz pielęgnacji terenów zieleni.

 Filar jest firmą rodzinną, którą prowadzę wspólnie z żoną Agatą Czerwińską-Szpunar. Razem pracujemy nad rozwojem naszej działalności i pozyskujemy nowych klientów. Od 2019 roku proponujemy usługi florystyczne jako uzupełnienie swojej działalności.

Usługi wykonujemy rzetelnie, dbamy o naszych pracowników, kontrolujemy ich pracę, używamy dobrej jakości chemii i środków higienicznych. Nasi pracownicy są starannie dobranymi profesjonalistami w swojej branży. Staramy się tworzyć miłą atmosferę w pracy tak, aby identyfikowali się z miejscem, w którym pracują i naszą firmą. Zależy nam na zapewnieniu stałego, zgranego zespołu pracowników aby uniknąć zbyt częstych zmian peronalnych. Managerowie mają stały kontakt ze zleceniodawcami i czuwają nad realizacją kontraktów. Jesteśmy także bardzo wyczuleni na wszelkie uwagi i sugestie od naszych Klientów. W pracy pomagają nam wypracowane procedury gwarantujące utrzymanie stabilnego i wysokiego poziomu usług.